Zrkadlo Larisa

Novinka
Značka: Gaudia
€461 €332 €395 od €332
8-9 týždňov 8-9 týždňov 8-9 týždňov Zvoľte variant
Variant
Bezpečnostná fólia
Nano technológia
Typ skla
Môžeme doručiť do:
3.5.2024 3.5.2024 3.5.2024 Zvoľte variant

Zrkadlo Larisa z kolekcie Puro MIRRORS je avantgardný model s charakteristickým rozptýleným dizajnom, ktorý dodáva interiéru jedinečnú atmosféru.

Ak potrebujete vysvetlenie ku konfigurácii zrkadla, využite našu podstránku Pomoc pri konfigurácii

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Model Larisa bol vyrobený z najkvalitnejších belgických tabúľ, ktoré sa vyznačujú výnimočnou transparentnosťou, ktorá zaručuje veľmi výrazný odraz a pohodlie pri líčení a každodenných ošetreniach. Zrkadlo Larisa z kolekcie Puro MIRRORS bolo vytvorené na základe najnovších trendov v dizajne, charakterizovaných elegantným, pútavým štýlom a mimoriadnou funkčnosťou.

Zrkadlá Gaudia vysoko oceňujú zákazníci z mnoho krajín. Použitie prvotriednych materiálov, moderné výrobné postupy a pozornosť každému detailu spracovania sú výhody, vďaka ktorým sú zrkadlá Gaudia oceňované aj veľmi náročnými zákazníkmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezrámové zrkadlá, Číre zrkadlá, Atypické zrkadlá, Atypické bezrámové zrkadlá
Záruka: 2 roky
Farba: Číra
Materiál: Sklo
Rozmer: Do 100 cm
Tvar: Atypické

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hľadáte krásu, eleganciu a kvalitu? Značka Gaudia prináša všetky tieto vlastnosti a pridáva dizajn. Ten je neodmysliteľnou súčasťou každého zrkadla tejto značky. Nezabudnite, že okrem týchto výhod je väčšina produktov variabilná a viete si jej jednotlivé parametre upraviť podľa samostatnej požiadavky.