Testovaci web

Postele

Miesto odpočinku a doplnenia energie by malo byť primárne funkčné, no v neposlednom rade aj estetické. Lebo môcť ležať pohodlne a súčasne sa cítiť príjemne, je hlavnou úlohou každej postele. Navyše na skvelú energiu podstatnou mierou vplýva aj jej umiestnenie, preto posteľ plánujte už v prvopočiatkoch stavby či rekonštrukcie. Pevná stena v záhlaví, ľahký prístup i dostatočný priestor z oboch strán a v neposlednom rade orientácia na svetové strany, to všetko spraví z vašej spálne miesto s príjemnou atmosférou.
Jednoduché i zdobené, moderné aj ornamentálne, postele z masívu, lamina či kovu v rôznych veľkostiach, vhodné do spálne, študentskej i hosťovskej izby obsahujú prvky moderných materiálov v kombinácii s klasickým i rustikálnym dizajnom pre spálňu akéhokoľvek druhu.
Nemecký výrobca MCA kladie dôraz na kvalitu v každom smere. Od konštrukcie, cez rošty, až po matrace, počnúc materiálom, spracovaním, až po dizajnové a farebné prevedenie. Aby každá posteľ bola nielen stredobodom spálne, ale aj komfortnou zónou po náročnom dni.

Postele - typy

  • rozmery - jedno a dvojlôžko
  • rôzne materiály konštrukcie i čalúnenia postele – masív, lamino, tkanina, ekokoža
  • farebné prevedenia – v závislosti od materiálov
  • postele s nočnými stolíkmi – s osvetlením, podsvietením
  • postele s úložným priestorom – vyklápacím, zasúvacím
  • postele na nožičkách i bez nich – pre lepšie vetranie alebo využitie priestoru

Dolaďte k svojej novej posteli aj konzolový stolík, taburetky, zrkadlo či komody alebo skrine a vylaďte si kompletnú spálňu s citom pre detail.