Zrkadlo Plama no.2 Lea

Značka: GieraDesign
€677 €971 €789 €858 od €677
6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
9.9.2024 9.9.2024 9.9.2024 9.9.2024 Zvoľte variant
Originálne dekoratívne nástenné zrkadlo s nepravidelným organickým tvarom. Zo spodnej časti zrkadla sa tiahne originálny vyleptaný a maľovaný vzor …

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálne dekoratívne nástenné zrkadlo s nepravidelným organickým tvarom. Zo spodnej časti zrkadla sa tiahne originálny vyleptaný a maľovaný vzor ( nezotiera a nezmýva sa ). Originálna dekorácia do obývacej izby, haly alebo spálne. Vyzerá perfektne v moderných a eklektických interiéroch.

Zrkadlo je vyrobené z najkvalitnejšieho zrkadla Opti White. Ide o mimoriadne čisté super biele zrkadlá s oveľa vyššou priehľadnosťou skla. Zrkadlá Opti White majú znížený obsah železa, čo výrazne eliminuje typické nazelenalé zafarbenie skla. Sú takmer bezfarebné, majú oveľa vyššiu priepustnosť svetla, čo zaručuje presnejšiu reprodukciu farieb. Majú čistejší odraz a oveľa jasnejšiu hranu. Okraje zrkadla sú brúsené a leštené.

Upevnenie zrkadla na háčiky. Na požiadanie môže byť dodané bez háčikov. Zrkadlo je zabezpečené teflónom, ktorý ho chráni pred korozívnymi účinkami vlhkosti.

Zrkadlo sa zhotovuje na zákazku, je možné vyrobiť aj iný rozmer. Zrkadlá sú vyrobené z tých najkvalitnejších belgických zrkadiel s vysokou priepustnosťou a leskom. Brúsenie a leštenie hrán je vykonávané na kvalitných talianskych strojoch pre spracovanie skla.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezrámové zrkadlá
Záruka: 2 roky
Tvar: Atypické
Veľkostné rozmedzie: Do 100 cm, 100 - 150 cm
Materiál: zrkadlové sklo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: