Spolupráca

Vitajte v našom internetovom obchode s nábytkom a zrkadlami

teši nás Váš záujem.

Sme presvedčení, že vzájomná spolupráca môže priniesť vzájomné výhody a úžasné výsledky.

Naša široká ponuka nábytku a zrkadiel je zameraná na kvalitu, eleganciu a funkčnosť. Sme hrdí na to, že naše produkty dokážu skrášliť a oživiť každý domov či komerčný priestor.

Ak ste dizajnér, architekt, majiteľ obchodu s nábytkom alebo iný profesionál pôsobiaci v oblasti interiérového dizajnu, radi by sme s vami spolupracovali na vytváraní úžasných priestorov pre našich zákazníkov.

Našou snahou je poskytovať nielen vynikajúci sortiment produktov, ale aj výnimočnú zákaznícku skúsenosť. Ak máte záujem o spoluprácu, radi vám ponúkneme výhodné obchodné podmienky a profesionálny prístup.

Ak vás naša ponuka oslovila a vidíte potenciál v spolupráci s nami, neváhajte nás kontaktovať. Stačí nám napísať e-mail na info@glamoudesign.sk alebo zavolať na 0948 070 288 .

Tešíme sa na možnosť spolupracovať s vami a priniesť nášmu zákazníkovi ešte lepšiu skúsenosť pri výbere nábytku a zrkadiel. Spoločne môžeme vytvárať úžasné a inšpiratívne interiéry, ktoré budú dlho potešovať všetkých, ktorí ich budú obdivovať.

 

S úctou, Glamours tím