Záhradné jedálenské stoly

10 položiek celkom

Cena

4792385
14792385


Ani vy sa každoročne neviete dočkať leta? Prvé slnečné lúče vás ťahajú do záhrady a záhradný jedálenský stôl by ste tam mali najradšej celoročne? Nadčasové tvary, odolné materiály a moderné spracovanie je presne to, čo vaše záhradné sedenie spolu s jedálenským stolom potrebujú. Aby ste ich vo svojom exteriéri mohli užívať od skorej jari do neskorej jesene a možno ešte dlhšie. Multifunkčný kus nábytku, ktorý zďaleka neslúži len na stolovanie, hoci práve to je jeho prioritnou úlohou, predstavuje práve záhradný jedálenský stôl. Miesto na stretávanie rodiny, priateľov a známych za účelom socializácie, spoločenských hier, domácich úloh či koníčkov, jedálenský stôl, aj ten v záhrade, je centrom diania akéhokoľvek priestoru.

Záhradné jedálenské stoly v rôznom prevedení 


Záhradný jedálenský stôl vyberajte s ohľadom na cieľové využitie, veľkosť skupiny a tiež rozmery
a štýl priestoru. K dispozícii sú nasledovné možnosti:

  • materiály a prevedenia – drevo, kov, kombinácie
  • veľkosti – menšie, väčšie, vyššie i nižšie
  • tvary – hranaté, oválne, stredová alebo bočné nohy, v rôznych tvaroch a sklonoch

Či váš záhradný jedálenský stôl bude ladiť s celkovým štýlom záhrady a ostatným doplnkovým nábytkom alebo bude výrazným solitérom, je len na vás. Akýkoľvek variant zvolíte, zaručene bude pre vás ten správny.
K vášmu novému záhradnému stolu doladíme aj záhradné sedenie - stoličky, lavice, pohovky, prípadne konferenčné sedenie v rovnakom štýle.