Zrkadlo Fusion Corrosi

Značka: GieraDesign
€774 €623 €668 od €623
6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
14.8.2024 14.8.2024 14.8.2024 Zvoľte variant
Originálne zrkadlo v modernom štýle, inšpirované grafikou 60. rokov, ozdobí modernú obývaciu izbu, spálňu alebo predsieň ako umelecké dielo. Toto o …

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálne zrkadlo v modernom štýle, inšpirované grafikou 60. rokov, ozdobí modernú obývaciu izbu, spálňu alebo predsieň ako umelecké dielo. Toto oválne zrkadlo je krásnou ozdobou moderného interiéru, je vynikajúce aj pre moderné eklektické interiéry. Zrkadlo je kombináciou troch rôznych prvkov. Najväčšiu časť tvorí zrkadlová plocha najvyššej akosti. Nasleduje prúžok v rôznom prevedení. Poslednú časť zrkadla spestruje plocha v starožitnom autentickom prevedení.

Široký výber variantov v kolekcii Fusion vám dáva možnosť vytvoriť si vlastné farebné prevedenie - stačí nás kontaktovať pre podrobnejšie detaily.

Zrkadlová plocha je pokrytá teflónom. Ten ju chráni pred koróznymi účinkami vlhkosti, vďaka čomu je zrkadlo vhodné aj do kúpeľne.

Zrkadlo sa zhotovuje na zákazku, je možné vyrobiť aj iný rozmer. Zrkadlá sú vyrobené z tých najkvalitnejších belgických zrkadiel s vysokou priepustnosťou a leskom. Brúsenie a leštenie hrán je vykonávané na kvalitných talianskych strojoch pre spracovanie skla.

 

Môžete si vybrať pásik oddeľujúci zrkadlové plochy - čierny, zlatý, medený alebo grafitový. /uveďte prosím do poznámky/.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezrámové zrkadlá
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Zlatá
Tvar: Oválne
Veľkostné rozmedzie: 100 - 150 cm
Materiál: zrkadlové sklo
Farba: starožitná, čierna, zlatá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: