Reklamácie

Snažíme sa robiť všetko preto, aby ste Vy - Naši zákazníci boli spokojní s tovarom, ako aj s našimi službami. Môže sa však stať, že sa niečo skrátka pokazí. Ak teda potrebujete reklamovať tovar, ktorý ste si u nás zakúpili, prečítajte si, prosím, informácie z obchodných podmienok.
 
Dôrazne doporučujeme, aby jste si tovar po prevzatí  skontrolovali do 24 hodin!!!
 

Nároky k neskoršiemu zisteniu tovaru poškodeného pri preprave je možné uplatniť len ak zákazník preukáže, že reklamované vady mal tovar v dobe prevzatia od dopravcu! Postupovať môžete nasledovne:


- v prípade poškodenia je potrebné spísať škodu na mieste s kuriérom a pri reklamácii postupovať podľa obchodných podmienok kuriérskej spoločnosti. 
 
- pokiaľ neskontrolujete tovar na mieste s kuriérom, ale škodu na Vašom tovare zistíte až po prevzatí zásielky a to do 24 hodín od prevzatia tovaru, nemusíte mať žiaden strach. Náš tovar je poistený a jeho poistenie platí 24 hodín po Vašom prevzatí! Poškodenie, prosím, nafoťte a zašlite nám na email info@glamourdesign.sk alebo nás kontaktujte na t.č. 0948 070 288. Po obdržaní reklamácie začneme podnikať všetky kroky, aby sme Vám zaslali nový tovar čo najskôr.
 
Poškodený tovar odporúčame neprevziať a ihneď nás o tejto skutočnosti informovať!

Pre viac informácii doporučujeme oboznámiť sa s Obchodnými podmienkami www.glamourdesign.eu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie