Zrkadlo Pin Antique

Značka: GieraDesign
€1 076 €966 od €966
6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
18.4.2024 18.4.2024 Zvoľte variant
Toto luxusné nástenné zrkadlo pripomína výzorovo zámerne staré zrkadlo. Nerovnomerne zafarbený povrch vytvára dojem, že zrkadlo vplyvom času zmenil …

Detailné informácie

Podrobný popis

Toto luxusné nástenné zrkadlo pripomína výzorovo zámerne staré zrkadlo. Nerovnomerne zafarbený povrch vytvára dojem, že zrkadlo vplyvom času zmenilo farbu. Samozrejme, je to nový produkt, ale navrhnutý v súlade s módnym trendom vyzdvihujúcim starožitné predmety - poznačené zubom času.

Zrkadlo má skôr dekoratívnejšiu ako funkčnú funkciu, vyzerá naozaj fantasticky ako zaujímavý obraz. Môže sa zavesiť na stenu alebo sa o ňu opierať. Zrkadlo sa skladá z 9 kusov, pri ich kontakte sú umiestnené ozdobné kolíky. Zrkadlové hrany sú brúsené a leštené. Zrkadlo sa nachádza v tenkom čiernom drevenom ráme širokom 5 mm. Je zabezpečené teflónom, ktorý ho chráni pred korozívnym účinkom vlhkosti.

Zrkadlo sa zhotovuje na zákazku, je možné vyrobiť aj iný rozmer. Zrkadlá sú vyrobené z tých najkvalitnejších belgických zrkadiel s vysokou priepustnosťou a leskom. Brúsenie a leštenie hrán je vykonávané na kvalitných talianskych strojoch pre spracovanie skla.

Dodatočné parametre

Kategória: Moderné dizajnové zrkadlá, Antické zrkadlá, Obdĺžnikové zrkadlá, Moderné obdĺžnikové zrkadlá
Záruka: 2 roky
Farba: Antická
Tvar: Obdĺžnikové
Veľkostné rozmedzie: 100 - 150 cm
Materiál: zrkadlové sklo, drevo
Farba: antická
Rám: 5 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: