Zrkadlo Fly Antique

Značka: GieraDesign
€635 €882 €524 €695 €793 od €524
6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
9.9.2024 9.9.2024 9.9.2024 9.9.2024 9.9.2024 Zvoľte variant
Elegantné nástenné zrkadlo nepravidelného tvaru v modernom retro štýle z polovice dvadsiateho storočia. Toto zrkadlo v starožitnom, nerovnomerne za …

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantné nástenné zrkadlo nepravidelného tvaru v modernom retro štýle z polovice dvadsiateho storočia. Toto zrkadlo v starožitnom, nerovnomerne zafarbenom prevedení sa ideálne hodí do módnych eklektických interiérov.

Zrkadlo je vyrobené z najkvalitnejších zrkadiel Opti white. Ide o mimoriadne čisté, super biele zrkadlo s oveľa vyššou transparentnosťou skla. Zrkadlá Opti white majú nižší obsah železa, čo umožňuje odstrániť typické zelenkavé zafarbenie skla. Zrkadlá sú takmer bezfarebné, majú oveľa vyššiu priepustnosť svetla, zaisťujú vernosť farieb. Majú jasnejší odraz a určite svetlejšie okraje.

Je zabezpečené teflónom, ktorý ho chráni pred korozívnym účinkom vlhkosti - vhodné i do kúpeľne. Zbrúsené a leštené okraje zrkadla sú samozrejmosťou.

Zrkadlo sa zhotovuje na zákazku, je možné vyrobiť aj iný rozmer. Zrkadlá sú vyrobené z tých najkvalitnejších belgických zrkadiel s vysokou priepustnosťou a leskom. Brúsenie a leštenie hrán je vykonávané na kvalitných talianskych strojoch pre spracovanie skla.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezrámové zrkadlá
Záruka: 2 roky
Farba: Antická
Tvar: Atypické
Veľkostné rozmedzie: Do 100 cm, 100 - 150 cm
Materiál: zrkadlové sklo
Farba: antická / nerovnomerne zafarbené /

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: