Zrkadlo Scandi Duo

Značka: GieraDesign
€1 075
6 - 7 týždňov
Môžeme doručiť do:
2.8.2024
Unikátne, otočné, okrúhle zrkadlo vhodné pre celú rodinu. Pre ňu, pre neho, pre dieťa - unikátny rotačný systém umožňuje natočenie zrkadla tak, aby ho …

Detailné informácie

Podrobný popis

Unikátne, otočné, okrúhle zrkadlo vhodné pre celú rodinu. Pre ňu, pre neho, pre dieťa - unikátny rotačný systém umožňuje natočenie zrkadla tak, aby ho pohodlne používali všetci členovia domácnosti (najmä ľudia s rôznou výškou). Rámy jednotlivých zrkadiel sú vyrobené z vodeodolnej MDF lakovanej na čierno tvrdým dvojzložkovým polyuretánovým lakom. Zrkadlo je zabezpečené vrstvou teflónu, ktorá ho chráni pred korozívnymi účinkami vlhkosti. Na zadnej strane je namontovaný rotačný systém umožňujúci plynulé nastavenie zrkadla po jeho zavesení na stenu.

Zrkadlá sú vyrobené z tých najkvalitnejších belgických zrkadiel s vysokou priepustnosťou a leskom. Brúsenie a leštenie hrán je vykonávané na kvalitných talianskych strojoch pre spracovanie skla.

Zrkadlo tvoria dve okrúhle zrkadlá o priemere 70 cm a 40 cm spojené s konektorom.

Scandi DUO získalo prestížne medzinárodné ocenenie German Design Award GOLD 2022 v kategórii "Vynikajúci produktový dizajn: Kúpeľňa a wellness". German Design Awards je jedno z najprestížnejších ocenení za dizajn na svete.

Taktiež získalo ocenenie aj v najrenomovanejšej dizajnérskej súťaži na svete Red Dott Award: Product Design 2022. A ocenenie Good Design Award 2023 - súťaž z oblasti interiérového dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Moderné dizajnové zrkadlá
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna
Tvar: Okrúhle
Veľkostné rozmedzie: 100 - 150 cm
Materiál: zrkadlové sklo, MDF
Farba: čierna
Rozmer: 70 x 118 cm
Rám: 2 cm
Rám hrúbka: 1,8 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: