Zrkadlo Hoko Vintage

Značka: GieraDesign
€684 €805 €922 €1 119 €1 233 €551 od €551
6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
9.9.2024 9.9.2024 9.9.2024 9.9.2024 9.9.2024 9.9.2024 Zvoľte variant
Originálny dizajn, kvalita spracovania a výber materiálov robia zo zrkadla Hoko produkt, ktorý odoláva trendom a plynutiu času. Zrkadlo Hoko Vintage z …

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálny dizajn, kvalita spracovania a výber materiálov robia zo zrkadla Hoko produkt, ktorý odoláva trendom a plynutiu času. Zrkadlo Hoko Vintage zaujme svojou jednoduchosťou a zároveň vznešenosťou vďaka mosadznému úchytu, ktorý dodá ľahkosť a jemnosť. Zrkadlo Hoko Vintage je ideálnym riešením do interiéru v eklektickom aj retro štýle, no dá sa efektívne umiestniť aj do moderného priestoru. Mosadzné akcenty sa dokonale zhodujú s aktuálnymi trendmi v interiérovom dizajne. Zrkadlo Hoko Vintage bude ako stvorené do interiéru so zlatými doplnkami.

Samotné zrkadlo má starožitný efekt s nerovnomerne posiatými "bodkami". Na zadnej časti úchyty na pripevnenie k stene. Zrkadlová tabuľa je zo zadnej strany dodatočne zaistená výstužnou fóliou, ktorá zvyšuje pevnosť zrkadla a v prípade rozbitia drží jeho kúsky v ráme.
Zadná strana zrkadla je zabezpečená teflónom, ktorý ho chráni pred korozívnym pôsobením vlhkosti, vďaka čomu je zrkadlo vhodné aj do kúpeľne.

Zrkadlá sú vyrobené z tých najkvalitnejších belgických zrkadiel s vysokou priepustnosťou a leskom. Brúsenie a leštenie hrán je vykonávané na kvalitných talianskych strojoch pre spracovanie skla.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezrámové zrkadlá
Záruka: 2 roky
Farba: Číra, Mosadz
Tvar: Okrúhle
Veľkostné rozmedzie: Do 100 cm
Materiál: zrkadlové sklo, mosadz
Farba: číra, mosadz

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: