Tapeta Aqua - na mieru

Novinka
Značka: Wallart
€74
2 - 3 týždne
Štruktúra tapety
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Ekologické tapety na mieru - vyberte si štruktúru tapety a zadajte rozmer steny v centimetroch - kalkulačka vypočíta počet metrov štvorcových a cenu tapety.

Pokiaľ máte záujem o tapetu, ktorú chcete inštalovať v tzv. mokrých zónach ako napr. sprchový kút  a pod., je potrebné dokúpiť sadu Aqua Zone, ktorú nájdete v DOPLNKOCH. Potrebné množstvo prípravku na hydroizoláciu steny Vám rovnako vypočíta kalkulačka na základe Vami zadaných rozmerov steny v cm.

WALL ART tapety: Inštalácia

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tapety z kolekcie Arte sú výsledkom umeleckej tvorby rôznorodých, talentovaných maliarov ( fyzické umelecké dielo). Maľby sú prevedené gafickým oddelením do digitálnej verzie a stávajú sa jedinečnými tapetami, ktoré dokážu zmeniť každý interiér. Umenie sa v nich stretáva s úžitkom.

Pri každej tapete je možné vybrať povrchový dizajn tapety - jej štruktúru:


vinyl na štruktúrovanej netkanej textílii - Betón

vinyl na štruktúrovanej netkanej textílii - Ľan

vinyl na štruktúrovanej netkanej textílii - Štetec
        

vinyl na štruktúrovanej netkanej textílii - Umenie

vinyl na štruktúrovanej netkanej textílii - Štuk ( ozdobná omietka)

vinyl na štruktúrovanej netkanej textílii - Rustik

 

Tapety so zlatými, striebornými a medenými prvkami sú vytvorené vytlačením textúry príslušnou farbou do materiálu.


Zlatá

Medená
  

Tapety so zlatými, striebornými a medenými prvkami sú vytvorené vytlačením textúry príslušnou farbou do materiálu.

Tapety Wall Art sú vďaka kvalitnému materiálu, z ktorého sú vyrobené, odolné voči roztrhnutiu, zafarbeniu či premočeniu. Ide o moderný, praktický a odolný vinylový produkt, prispôsobený očakávaniam moderného, ​​technicky zdatného a náročného zákazníka.

Tapety sú vodeodolné po ošetrení tekutým lakom, vďaka čomu sú vhodné do kuchýň, kúpeľní a všetkých miestností vystavených vlhkosti. Okrem toho je možné každú tapetu pokryť ochranným náterom, ktorý vám umožní ľahko odstrániť z jej povrchu akékoľvek nečistoty, ako sú: potravinárske výrobky, škvrny od vína alebo kávy, kozmetiky, detských farieb, pasteliek, dokonca aj atramentov, vďaka čomu sú tapety ideálne napríklad do škôl a škôlok, nemocníc.

Tapety sú tlačené technológiou UV gélu, ktorá je nielen odolná, ale aj veľmi bezpečná pre koncového užívateľa. Tapety sú vhodné do akýchkoľvek verejných priestorov (aj do nemocníc).

Ak si objednáte tapetu Wall Art, máte záruku, že vaša tapeta bola vyrobená v EÚ s ohľadom na životné prostredie a je bezpečná pre vás a vašu rodinu.

Získajte viac informácii o lepení tapiet tu

Štandardne sú vyrábané tapety pre montáž na tupo. Pre extrémne vysoké miestnosti a geometrické vzory sa odporúča dvojitý rez.

Odporúčame vám objednať si sadu vzoriek tapiet. Budete mať možnosť skontrolovať farby vo vlastnom interiéri, zladiť ich s prvkami zariadenia a dekorácií, ohmatať materiál a zvoliť správnu textúru.

Objednajte si sadu vzoriek tu.

Najdôležitejší je pomer ceny k ponúkanej kvalite a funkčnostia v tejto oblasti si firma Wallart drží najvyššie štandardy. Hospodárnosť, komfort, odolnosť, jednoduchosť a čistota aplikácie, stále pribúdajúci originálny dizajn, ktorý inde nenájdete - to je celá škála výhod produktov Wall Art.

Technológia výroby

HP Latex - ekologická technológia tlače
Jedinečná technológia, ktorá poskytuje výtlačky nielen vo vysokej kvalite (rovnaké alebo dokonca lepšie v porovnaní s pigmentovými tlačiarňami), ale je aj ekologická.

Potlač sa skladá z molekúl vody, pigmentu a latexových častíc. Vďaka vysokej teplote sa voda odparí a latexové častice naviažu pigment na povrch materiálu. Na rozdiel od tradičných tlačových technológií sa tu nepoužívajú žiadne rozpúšťadlá ani karcinogénne prísady, ktoré aj mnoho dní po výrobe veľmi zapáchajú.

Je to jediná atestovaná a certifikovaná technológia pre použitie vo verejných zariadeniach, ako sú školy, škôlky, nemocnice, hotely a kliniky.

Metóda tepelnej fixácie atramentu použitá v tlačiarňach robí výtlačky okamžite pripravené a úplne bez zápachu.

Tlač má nasledujúce certifikáty:

EKOLOGO

Používanie atramentov na vodnej báze nie je škodlivé pre zdravie ani životné prostredie. Nie je potrebné vetranie miestnosti a požiadavky na skladovanie a prepravu jatočných tiel sú oveľa menej komplikované. Latexové atramenty HP vám poskytujú viac možností – výtlačky bez zápachu poskytujú to, čo rozpúšťadlo a UV technológia nedokážu.

GREENGUARD, FSC C115319, PEFC, epeat

HP poskytuje plnú stabilitu a odolnosť pri veľkoformátovej tlači. Latexová tlačiareň HP má certifikáciu EPEAT Bronze – ocenenie za nízky dopad na životné prostredie.

Tapeta je pripravená na tupý spoj. Aplikácia je rýchla, jednoduchá, s lepidlom na tapety, lepidlo sa nanáša len na stenu. Lepidlo nie je súčasťou balenia.

Na povrchy, ktoré neprichádzajú do priameho kontaktu s vodou, vyššou teplotou alebo nečistotami, môžeme jednoducho použiť tapety Wall Art a pre dodatočnú ochranu ich dodatočne pretrieť špeciálnym lakom, ktorý vytvorí vodeodolnú vrstvu na kuchynské tapety, chráni ich pred vlhkosťou a nečistotami a zvyšuje ich odolnosť proti mechanickému poškodeniu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tapety
Záruka: 2 roky
Dizajn: umelecký, ombre
Farba: Biela, Modrá, Šedá
Farebný akcent: zlatá
Motív: obraz, voda
Umelecký štýl: abstrakcia, ručná maľba
Materiál: vinyl na štruktúrovanej netkanej textílii

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: