Zrkadlo Silver Block Opti white

Značka: GieraDesign
€684 €865 od €684
6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
2.8.2024 2.8.2024 Zvoľte variant
Luxusné nástenné zrkadlo predstavuje dokonalý prvok minimalistického štýlu, ideálne sa hodí do moderných interiérov. Toho, kto túži po jednoduchosti, …

Detailné informácie

Podrobný popis

Luxusné nástenné zrkadlo predstavuje dokonalý prvok minimalistického štýlu, ideálne sa hodí do moderných interiérov. Toho, kto túži po jednoduchosti, gracióznosti a nápaditosti zároveň určite toto krásne zrkadlo upúta. Jednotlivé strany zrkadla predstavujú taktiež zrkadlové sklo. Vzadu montované úchytky umožňujú zrkadlo taktiež zavesiť na stenu - vertikálne i horizontálne.

Zrkadlo je vyrobené z najkvalitnejších zrkadiel Opti white. Ide o mimoriadne čisté, super biele zrkadlo s oveľa vyššou transparentnosťou skla. Zrkadlá Opti white majú nižší obsah železa, čo umožňuje odstrániť typické zelenkavé zafarbenie skla. Zrkadlá sú takmer bezfarebné, majú oveľa vyššiu priepustnosť svetla, zaisťujú vernosť farieb. Majú jasnejší odraz a určite svetlejšie okraje.

Zrkadlo sa zhotovuje na zákazku, je možné vyrobiť aj iný rozmer. Zrkadlá sú vyrobené z tých najkvalitnejších belgických zrkadiel s vysokou priepustnosťou a leskom. Brúsenie a leštenie hrán je vykonávané na kvalitných talianskych strojoch pre spracovanie skla.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezrámové zrkadlá
Záruka: 2 roky
Farba: Číra
Tvar: Obdĺžnikové
Veľkostné rozmedzie: Nad 150 cm
Materiál: zrkadlové sklo, MDF
Hrúbka: 5 cm
Farba: číra

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: