Zrkadlo Portal Vintage black stojace

Značka: Giera Design
€1 070 €2 014 €2 361 €1 231 €1 527 od €1 070
6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov Zvoľte variant
Variant
Veľké stojace zrkadlo so starožitným efektom a elegantným čiernym rámom. Zrkadlo Portal Vintage je ideálnym riešením do eklektických interiérov v r…

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľké stojace zrkadlo so starožitným efektom a elegantným čiernym rámom. Zrkadlo Portal Vintage je ideálnym riešením do eklektických interiérov v retro štýle, ale dá sa efektívne umiestniť aj do moderného alebo podkrovného priestoru. Zrkadlo bude ako stvorené do predsiene, spálne i obývacej izby, bude nielen krásnou dekoráciou, ale aj opticky zväčší priestor.

Rám je vyrobený z vodeodolnej MDF dosky lakovanej tvrdým dvojzložkovým polyuretánovým lakom. Kovová povrchová úprava. Samotné zrkadlo má starožitný efekt s nerovnomerne posiatými "bodkami". V zadnej časti úchyty na pripevnenie k stene, aby bolo zrkadlo stabilné a bezpečné. Zrkadlová tabuľa je zo zadnej strany dodatočne zaistená výstužnou fóliou, ktorá zvyšuje pevnosť zrkadla a v prípade rozbitia drží jeho kúsky v ráme.

Zrkadlo sa zhotovuje na zákazku, je možné vyrobiť aj iný rozmer. Zrkadlá sú vyrobené z tých najkvalitnejších belgických zrkadiel s vysokou priepustnosťou a leskom. Brúsenie a leštenie hrán je vykonávané na kvalitných talianskych strojoch pre spracovanie skla.

Dodatočné parametre

Kategória: Zrkadlá
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna
Veľkostné rozmedzie: 100 - 160 cm, Nad 160cm
Materiál: zrkadlové sklo, lakovaná MDF - kovová úprava
Farba: čierna
Rám: 1 cm
Rám hrúbka: 3,8 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: