Zrkadlo Cristal 3D floor

Značka: GieraDesign
€1 275
6 - 7 týždňov
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Luxusné stojace krištáľové zrkadlo v zrkadlovom ráme s jedinečným dizajnom. Rám zrkadla s mierne sklonenými stranami krásne rozptyľuje svetlo a teší s …

Detailné informácie

Podrobný popis

Luxusné stojace krištáľové zrkadlo v zrkadlovom ráme s jedinečným dizajnom. Rám zrkadla s mierne sklonenými stranami krásne rozptyľuje svetlo a teší sa z množstva odrazov. Rám zrkadla je mierne zdvihnutý pod uhlom (o 5 cm), zrkadlo disponuje fazetou 1,5 cm. Boky zrkadla sú zrkadlové.

Zrkadlo je vyrobené z najkvalitnejších zrkadiel Opti white. Ide o mimoriadne čisté, super biele zrkadlo s oveľa vyššiou transparentnosťou skla. Zrkadlá Opti white majú nižší obsah železa, čo umožňuje odstrániť typické zelenkavé zafarbenie skla. Zrkadlá sú takmer bezfarebné, majú oveľa vyššiu priepustnosť svetla, zaisťujú vernosť farieb. Majú jasnejší odraz a určite svetlejšie okraje.

Zrkadlo sa zhotovuje na zákazku, je možné vyrobiť aj iný rozmer. Zrkadlá sú vyrobené z tých najkvalitnejších belgických zrkadiel s vysokou priepustnosťou a leskom. Brúsenie a leštenie hrán je vykonávané na kvalitných talianskych strojoch pre spracovanie skla.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bezrámové zrkadlá
Záruka: 2 roky
Farba: Číra
Tvar: Obdĺžnikové
Veľkostné rozmedzie: 100 - 150 cm
Materiál: zrkadlové sklo
Hrúbka: 5 cm
Rozmer zrkadla: 41 x 136 cm
Celkový rozmer: 60 x 160 cm
Farba: číra

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: