Rozkladací jedálenský stôl Pisa

Novinka
Značka: MCA Germany
€1 649
6 - 7 týždňov
Variant
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Objavte stelesnenie remeselnej zručnosti s jedálenským stolom Pisa, ktorý hrdo stojí na štyroch robustných drevených nohách. Každá má priemer 8 x 8 cm. Stredový kovový prvok antracitovej farby spevňuje nohy stola. Stôl je vyrobený z prvotriedneho masívneho olejovaného divokého duba. Doska stola s hrúbkou 2,5 cm je zárukou vysokej odolnosti. Samozrejmosťou je synchrónny systém, ktorý umožnuje bleskové predĺženie stola až o 50 cm. Tento stôl nie je len kusom nábytku do kuchyne, ale aj vyjadrením nadčasového dizajnu a kvality

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedálenský stôl Pisa je symbolom elegancie. Je vyrobený z prvotriedneho masívneho olejovaného divokého duba, podopretý robustnými drevenými nohami a vystužený kovovým prvkom antracitovej farby.

Starostlivosť:

 

Doska: Akékoľvek rozliate tekutiny musia byť okamžite odstránené vlhkou handričkou. Prestieranie a tácky pomáhajú predchádzať akémukoľvek poškodeniu povrchu. Použite handričku vyžmýkanú v jemnej mydlovej vode a utrite dosucha pozdĺž vlákien dreva.

Základňa: Na každodenné čistenie používajte handričku vyžmýkanú v jemnej mydlovej vode. Aby ste predišli hrdzi, utrite dosucha handričkou. Neodierajte povrch tvrdými predmetmi.

180 (230) x 90 x 77 cm: 1 ks = 3 balíky = 102 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: Jedálenské stoly, Obdĺžnikové stoly a stolíky, Drevené stoly a stolíky, Drevené jedálenské stoly
Záruka: 2 roky
Farba: Natur
Materiál: Drevo, Oceľ
Tvar: Obdĺžnikové
Materiál: oceľ antracit, divoký dub olejovaný
Rozmer: 180 (230) x 90 x 77 cm
Hrúbka dosky: 2,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: