Rozkladací jedálenský stôl Parrita

Novinka
Značka: MCA Germany
€2 192
6 - 7 týždňov
Variant
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Parrita je precízne spracovaný rozkladací jedálenský stôl. Jeho doska je vyrobená z najkvalitnejšieho divokého duba s priebežnými lamelami. Drevo je olejované, aby sa dlhodobo zachovala jeho prirodzená krása a zvýraznila jeho štruktúra. Stôl je vybavený synchrónnymi výsuvmi pre plynulé a rýchle rozkladanie bez námahy. Jeho podnož a základňa sú vyrobené z odolného kovu, povrchovo upraveného antracitovou práškovou farbou pre elegantný, moderný vzhľad.

Detailné informácie

Podrobný popis

Parrita je starostlivo navrhnutý rozkladací jedálenský stôl s dôrazom na dizajn. Parrita v sebe spája funkčnosť s eleganciou, vďaka čomu je dokonalým doplnkom každého moderného jedálenského priestoru.

Starostlivosť:


Doska: Akékoľvek rozliate tekutiny musia byť okamžite odstránené vlhkou handričkou. Prestieranie a tácky pomáhajú predchádzať akémukoľvek poškodeniu povrchu. Použite handričku vyžmýkanú v jemnej mydlovej vode a utrite dosucha pozdĺž vlákien dreva.

Základňa: Na každodenné čistenie používajte handričku pevne vyžmýkanú v jemnej mydlovej vode. Aby ste predišli hrdzi, utrite dosucha handričkou. Neodierajte povrch tvrdými predmetmi.

180 (230) x 90 x 77 cm: 1 ks = 4 balíky = 148 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: Jedálenské stoly, Obdĺžnikové stoly a stolíky, Drevené stoly a stolíky, Drevené jedálenské stoly
Záruka: 2 roky
Farba: Natur
Materiál: Drevo, Oceľ
Tvar: Obdĺžnikové
Materiál: oceľ antracit, divoký dub olejovaný
Hrúbka vrchnej dosky: 2,5 cm
Rozmer: 180 (230) x 90 x 77 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: