Kávový stolík Coachella

Novinka
Značka: Bizzotto
€434
do 4 týždňov
Môžeme doručiť do:
12.7.2024

Dizajnový kávový stolík z kolekcie vonkajšieho nábytku Coachella. Stolík je vyrobený z indonézskeho prírodného dreva. Unikátnosť kávovému stolíku d …

Detailné informácie

Podrobný popis

Dizajnový kávový stolík z kolekcie vonkajšieho nábytku Coachella. Stolík je vyrobený z indonézskeho prírodného dreva. Unikátnosť kávovému stolíku dodáva uloženie lamiel na hornej ploche ktoré sú v tvare stromčeka. Stolík skvele zapadne k iným produktom z kolekcie Coachella ako sú kreslá, pohovka, jedálenské či barové stoličky. V ponuke sa nachádzajú aj ďalšie kúsky z tejto kolekcie, stačí do vyhľadávania zadať "COACHELLA" pre ich zobrazenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné konferenčné stolíky
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Coachella
Materiál: Drevo
Veľkostné rozmedzie: 100 - 150 cm
Materiál: prírodné indonézske drevo
Celkový rozmer: 120 x 70 x 33 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Andrea Bizzotto SpA je talianska značka, ktorá sa špecializuje na dizajn nábytku a doplnkov pre domov. História spoločnosti sa začína v roku 1946, keď sa pán Andrea Bizzotto, intuitívny a inteligentný obchodník, stal veľkoobchodníkom s miestnymi remeselnými výrobkami.  Bizzotto je jednou z popredných značiek v oblasti talianskeho dizajnu a interiérového vybavenia.

Talianska značka Bizzotto sa vyznačuje štýlovým a elegantným dizajnom, ktorý spočíva v kombinácii kvalitných materiálov, precíznej výroby a inovatívneho prístupu k dizajnu. Ich produkty sú často inšpirované talianskou tradíciou a kultúrou, avšak s moderným dotykom, čo im dáva unikátny charakter a šarm.

Kvalita je ďalším významným atribútom značky Bizzotto. Ich produkty sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a podliehajú prísnej kontrole kvality, aby zabezpečili maximálnu spokojnosť zákazníkov. Bizzotto si udržiava svoje postavenie na trhu prostredníctvom neustáleho inovovania a sledovania aktuálnych trendov v dizajne interiérov.

Glamourdesign vám s nadšením pre kvalitný dizajn a eleganciu prináša značku Bizzotto do vašich domovov.