Barová stolička Avanja 773

Akcia Výpredaj Párový
Značka: Actona
€150 –20 % €120 €120 / 1 ks
skladom
Variant
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Možné objednať len párny počet kusov.

Posledné 2 kusy skladom za akciovú cenu.

Moderná barová stolička, definovaná geometrickými tvarmi, predstavuje súčasné riešenie sedenia pre moderné domácnosti. Mäkká látka a kovová podnožka spríjemňujú sedenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderná barová stolička, definovaná geometrickými tvarmi, predstavuje súčasné riešenie sedenia pre moderné domácnosti. Mäkká látka a kovová podnožka spríjemňujú sedenie. Aby sa vám pohodlne sedelo, môžete si barovú stoličku nastaviť na preferovanú výšku a ľahko sa otáčať vďaka plynovému zdvíhaciemu a otočnému mechanizmu.

Starostlivosť

Sedadlo: Údržba je obmedzená na vysávanie a prípadné odstraňovanie škvŕn. Čistenie škvŕn by sa malo vykonávať opatrne. Najskôr otestujte odstraňovače škvŕn na menej viditeľnom mieste a podľa výsledku postupujte ďalej. Nikdy nepoužívajte rozpúšťadlá. Neumiestňujte nábytok na priame slnečné svetlo.

Základňa: Na každodenné čistenie používajte handričku vyžmýkanú v jemnej mydlovej vode. Aby ste predišli hrdzi, utrite dosucha handričkou. Neodierajte povrch tvrdými predmetmi.

Možné objednať len párny počet kusov.

Posledné 2 kusy skladom za akciovú cenu.

Dodatočné parametre

Kategória: Barové stoličky
Záruka: 2 roky
Farba: Sivá
Materiál: Tkanina
Materiál: oceľ, tkanina
Farba: matná čierna
Rozmer: 107,5 x 43 x 51 cm
Výška sedenia - min.: 52 cm
Výška sedenia od podlahy: 78,5 cm
Šírka sedáku: 43 cm
Hĺbka sedáku: 30 cm
Výška zadnej opierky: 35 cm
Nosnosť produktu: 110 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ACTONA Group je dánska nábytkárska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na navrhovanie a výrobu širokého sortimentu nábytkových produktov. 

Je známa svojím moderným a štýlovým dizajnom nábytku. Spoločnosť ponúka pestré portfólio nábytku. Jej cieľom je vytvoriť nábytok, ktorý je funkčný aj esteticky príjemný a vyhovuje rôznym štýlom interiérového dizajnu.

Jednou zo silných stránok skupiny ACTONA je jej schopnosť prispôsobiť sa meniacim sa trhovým trendom a preferenciám spotrebiteľov, čo im umožňuje zostať relevantnými v konkurenčnom nábytkárskom priemysle. Často spolupracujú s dizajnérmi a výrobcami z celého sveta, aby do svojho produktového radu priniesli svieže a inovatívne návrhy.

Spoločnosť má globálnu pôsobnosť a na trhu pôsobí viac ako 35 rokov.