Zrkadlo Margot Opti white

Značka: Giera Design
€1 406
6 - 7 týždňov 6 - 7 týždňov Zvoľte variant
Variant
Exkluzívne, luxusné nástenné zrkadlo v zrkadlovom ráme. Originálne zrkadlo ideálne hodiace sa do klasického interiéru, interiéru v štýle New York i…

Detailné informácie

Podrobný popis

Exkluzívne, luxusné nástenné zrkadlo v zrkadlovom ráme. Originálne zrkadlo ideálne hodiace sa do klasického interiéru, interiéru v štýle New York i glamour. Nádherný model zrkadla s mimoriadne pôsobivým širokým rámom, ktorý mu dodáva jedinečný charakter. Dekoratívne zrkadlo rozžiari a vizuálne zväčší miestnosť, krásne odráža svetlo.

Zrkadlo je fázované (fáza 1,5 cm), prilepené na dosku s vysokým leskom (na výber čierna alebo biela). Na zadnej strane sa nachádzajú úchyty zapustené do dosky, vďaka čomu zrkadlo dokonale prilieha k stene. Zrkadlo je vyrobené z najkvalitnejších zrkadiel Opti white. Ide o mimoriadne čisté, super biele zrkadlo s oveľa vyššou transparentnosťou skla. Zrkadlá Opti white majú nižší obsah železa, čo umožňuje odstrániť typické zelenkavé zafarbenie skla. Zrkadlá sú takmer bezfarebné, majú oveľa vyššiu priepustnosť svetla, zaisťujú vernosť farieb. Majú jasnejší odraz a určite svetlejšie okraje.

Zrkadlo sa zhotovuje na zákazku, je možné vyrobiť aj iný rozmer. Zrkadlá sú vyrobené z tých najkvalitnejších belgických zrkadiel s vysokou priepustnosťou a leskom. Brúsenie a leštenie hrán je vykonávané na kvalitných talianskych strojoch pre spracovanie skla.

Dodatočné parametre

Kategória: Zrkadlá
Záruka: 2 roky
Farba: Číra
Tvar: Obdĺžnikové
Veľkostné rozmedzie: 100 - 160 cm
Materiál: zrkadlové sklo, MDF čierna/biela
Rám: 24 cm
Rám hrúbka: 2,2 cm
Celkový rozmer: 98 x 133 cm
Rozmer zrkadla: 50 x 85 cm
Farba: číra

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: