Top 3 nástenných zrkadiel pre home office

Vynikajúcim tipom ako spraviť z domácej kancelárie na oko priestrannejší a ženskejší priestor je ozdobiť ju nejakým šik kúskom nástenného zrkadla. V tomto krátkom článku vám ako inšpiráciu ukážeme tri kreatívne domáce kancelárie s nástennými zrkadlami.

Prvá domáca kancelária, ktorá je ladená do tmavších tónov, je vďaka zrkadlu viac presvetlená. Nástenné zrkadlo odráža svetlo od okien, a tým plní aj praktickú funkciu a dodáva miestnosti viac svetla. Farba okrúhleho zrkadla ukážkovo rozbila farebnosť miestnosti, v ktorej dominuje strieborná a čierna a zároveň jej dodala šmrnc.

Páči sa vám tento moderný priestor domácej kancelárie? Priestor je vďaka veľkému oknu úžasne presvetlený. Dobrou voľbou ako dodekorovať tento súčasne ladený home office je oživiť ho prostredníctvom jednoduchého okrúhleho zrkadla, ktorým zaručene nič nepokazíte.

V poslednej domácej kancelárii vám chceme ukázať, ako elegantne sa dá dekorovať priestor s pomocou zrkadiel so zrkadlovým rámom. Toto prepychové zrkadlo s masívnym zrkadlovým rámom a nádherným vzorom v hornej časti rámu zrkadla dodalo interiéru štýl ženskosti a elegancie zároveň.

Obrázky: http://roomdecorideas.eu/ 

Zdroj:     http://roomdecorideas.eu/